Bugun...


Hip Hop Dans Yarışmasında Lüleburgaz Rüzgarı esecek
Tarih: 20-06-2023 23:16:02 Güncelleme: 20-06-2023 23:16:02


facebook-paylasGizem Çebi Dans Gençlik ve Spor Kulübü organizatörlüğünde bu yıl 9.’su düzenlenen Türkiye Dans Sporları Federasyonu Serbest Stil Hip Hop Türkiye Şampiyonası 21 Haziran’da başlıyor. Türkiye’nin birçok ilinden yetenekli gencin yarışacağı Serbest Stil Hip Hop Türkiye Şampiyonası, Merinos AKM Osmangazi Salonunda düzenlenecek. 21-22 Haziran 2023 tarihlerinde Bursa Merinos AKM Osmangazi Salonunda yapılacak olan Hip Hop Türkiye Şampiyonasına ön kayıt yapan takım/sporcuların listesi aşağıda yayınlanmıştır. Küçük büyük olmak üzere çeşitli yaş kategorilerinden çok sayıda yetenekli dansçının gösterileriyle göz doldurması beklenen yarışmaya Kırklareli Lüleburgaz’dan başvuran Sertuğ Kınay, Berkan Dinçer ve Arca Efe Kuzu isimli 3 genç, yarışma için sıkı hazırlandıklarını ancak sahneye 3 kişi çıkacaklarını bildirmelerine rağmen arkadaşları Arca Efe Kuzu’nun talihsiz sakatlığı sonrası 2 kişi olarak yarışmaya devam edeceklerini belirttiler. Sakatlığı nedeniyle son anda yarışmacı listesinden çıkarılmasına rağmen arkadaşlarına destek olmak için Bursa’ya geldiğini söyleyen genç dansçı Arca Efe Kuzu; “Yarışmaya katılmayı çok istiyordum fakat sakatlığım nedeniyle katılamamanın üzüntüsünü yaşıyorum. Keşke arkadaşlarımla birlikte sahneye çıkıp birincilik mücadelesi verebilseydim. Ancak ben katılamasamda arkadaşlarıma destek için onlarla birlikte Bursa’ya geldim. Tüm yarışmacılara başarılar diliyorum. Umarım kazanan biz oluruz” dedi. İki gün sürecek ve farklı illerinden gelen ve farklı yaş kategorilerde yarışacak onlarca yetenekli dansçı 9. Serbest Stil Hip Hop Türkiye Şampiyonası tam bir görsel şölen sunacak.

Bu video 118 defa izlenmiştir.


FACEBOOK YORUM
Yorum

VİDEO KATEGORİLERİ
VİDEOLAR
  • ÇOK İZLENENLER
  • YORUMLANANLAR
Geleneksel Halısaha Maçlarımızın yeni formatı olan YOLCU İLE DOST MECLİSİ'nin il..
144 İzlenme
AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ SAYIN OSMAN MESTEN KONUĞUMUZ OLDUProgramın bu haftaki konukları AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten, Büyük B..
120 İzlenme
 Hip Hop Dans Yarışmasında Lüleburgaz Rüzgarı esecekGizem Çebi Dans Gençlik ve Spor Kulübü organizatörlüğünde bu yıl 9.’su düzenlene..
119 İzlenme
YUKARI